HİZMETLERİMİZ - www.frekansendüstriyel.com

İçeriğe git

Ana menü:

HİZMETLERİMİZ

ENDÜSTRİYEL TESİSLER
ENDÜSTRİYEL TESİSİNİZİN İHTİYAÇLARINI BİLİYORUZ!
Endüstriyel tesisler, diğer uygulamalardan farklı olarak hem endüstriyel anlamda tesisteki sistemlerin kontrolüne ihtiyaç duyar hem de ofisleri, yemekhaneleri, spor alanları ile birer sosyal bir çalışma ortamı özelliği gösterir.
Büyük ve karmaşık tesislerin güvenliğinin sağlanabilmesi için gelişmiş kamera sistemleri ile tesis içi ve çevresi istenmeyen giriş-çıkışları önlemek açısından önemlidir. Bina içi ve çevresinde olay algılama sistemleri ile çit izleme, kritik alanlara girildiğinde alarm üretilmesi alınabilecek güvenlik önlemlerindendir.
Termik Santraller, Hidroelektrik Santraller, Arıtma Tesisleri vb.çalışan sayısının az ve ulaşımın zor olduğu uzaktan izlenmeye ihtiyaç duyan tesislerde bu uygulamalar başarı ile uygulanabilir.
Tünel, köprü, otoyol gibi yerlerde kontrol merkezlerinin tüm güvenlik, konfor ve enerji ihtiyaçları karşılanabileceği gibi kaza algılama, ters yönde giden aracın algılanması, insan ya da hayvan girilmesi istenmeyen alanlardaki girişlerin algılanması gibi birçok yararlı uygulama yapılabilir.
Endüstriyel tesisiniz için tecrübemize ve uzman mühendisliğimiz ile yanınızdayız!
OTEL ÇÖZÜMLERİ
KONFORUN UZMANIYIZ!
Her otel işletmesi, iş ya da tatil  ne amaçlı olursa olsun konuklarını en iyi şekilde ağırlamak ister. Odalarda, balo ve toplantı salonlarında, spor tesislerinde konfor en ön sırada gelir.
Özellikle misafir odaları binadaki kullanım alanının en büyüğüdür ve odalardaki enerji tüketimi binanın genel enerji tüketiminde önemli bir yere sahiptir.
Yatak başından aydınlatma ve oda sıcaklık kontrolü, perde kontrolü, otel personeliyle iletişim kurabilme, sahip olunan teknoloji ve tasarımla misafirin beklentilerini yerinde getirme açısından önemli yere sahiptir.
Diğer taraftan oda doluluk durumunun takip edilebilmesi, oda içerisinde kimse bulunmadığında varlık sensörleri ile ışıkların söndürülmesi, perdelerin kapatılması, sıcaklığın düşürülmesi gibi kontrollerle %30′a varan enerji tasarrufu sağlanabilir.
Otelinizin misafir potansiyeli ve teknik yapısına uygun olarak birçok çözüm geliştirilebilir. Size en uygun çözüm için uzmanlığımız ile yanınızdayız.
HASTANE ÇÖZÜMLERİ
HASTALARINIZ VE HASTANE ÇALIŞANLARI İÇİN EN İYİ KOŞULLAR..
Hasta güvenliğinin sağlanması, hastanelerde ilk akla gelen husustur. Sürekli ve kaliteli enerjinin sağlanması, olası hasta kazalarının önlenmesini sağlamaktadır. Bu nedenle hastanenin enerji kaynaklarının sürekli olarak izlenmesi, analiz edilmesi ve kontrol altında tutulması gerekir.
Ameliyathanelerde gerekli hijyen, sıcaklık ve nem’in sağlanması da diğer önemli konulardan biridir. Ayrıca hasta odasında hem hastanın hem de hasta yakınlarının konforu için oda kontrolleri yapılabilmektedir.
Hastaneler 24 saat ve 365 gün çalışma esasına dayanmaktadır ve açık tip binalardır. Bu nedenle güvenlik zaafiyetleri yaşanabilmektedir. Bebek kaçırma, İlaç hırsızlığı, doktor ve hastane çalışanları ile hasta yakınları arasında yaşanabilecek olaylar sorun yaratabilmektedir. Bu nedenle binalarda kamera ve güvenlik sistemleri de önemli konulardan biridir.
Hastaneniz için uzmanlığımız ve kaliteli mühendisliğimiz ile yanınızdayız.
DATA CENTER ÇÖZÜMLERİ
DATA CENTER’INIZDA EN İYİ BİLGİ GÜVENLİĞİ!
Data Center’lar, bilgi teknolojilerinin son yıllardaki hızlı gelişmeleriyle birlikte önem kazanmıştır. Veri potansiyelinin hızla artması, Data Center’ların birtakım ihtiyaçlarını da beraberinde getirmiştir.
Data center’lar konumu ve yapısı itibariyle ev sahipliği yaptığı verileri olası tüm olumsuzluklar ve çevre şartlarına karşı en iyi şekilde korumaktır.
Enerji kalitesi ve enerjinin sürekliliği en önemli konulardan biridir. Binadaki tüm enerji kaynaklarının izlemesi ve kayıt altına alınması, enerji kesintilerinde ilgili işlemlerin yapılarak enerjinin devamlılığının sağlanması gerekir. Arızaların hızlı tespiti ve operatöre çözüm yolları ile bildirilmesi önem arzetmektedir.
Enerjinin analiz edilmesi aynı zamanda tesisin verimli olarak çalışmasına katkı sağlar ve yapılan analizler tesiste enerji verimliliği önlemleri açısından bilgi sağlar.
Tüm kabinlerin enerji tüketimlerinin izlenmesi ile doğru maliyet analizleri yapılabilir.
En iyi ortam sıcaklıklarının sağlanması en iyi performansı sağlayacaktır. Hassas yangın algılama ve uyarı sistemleri Data Center’ınızda en küçük bir yangın riski yaşamamanızı sağlayacaktır.
Bu binalar her türlü illegal girişlere karşı çok iyi korunmalı ve hem bina içi hem de bina çevresi kamera ve güvenlik sistemi ile izlenmelidir.
Data Center konusundaki uzmanlığımıza başvurun!
 Ekle

İçeriğe dön | Ana menüye dön

Bu web sitesini kullanmak için JavaScript'i etkinleştirmeniz gerekir