Çalışma Günleri

Hafta İçi Hergün

Bize Ulaşın

0541 585 18 40

Network Çözümleri

Sunucularınız, bilgisayarlarınız tüm bu birimler birbirleri ile iletişim içerisinde değillerse kurumunuz için bir anlam ifade etmeyecektir. Günümüz çalışma koşulları kurumları bilgiye hızlı ulaşmayı, ulaşılan bilgiyi kurum veya ortak çalışılan noktalarla en hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaştırılmasına zorluyor. Network alt yapınız sağlıklı çalışmıyorsa rakiplerinizin arkasında koşuyorsunuz demektir.

Biz, firmaların mevcut network yapısını değerlendirerek güncel ve gelecekteki ihtiyaçları tespit ederek, network çözümleri sunuyoruz. HP, Brocade, Riverbed, Brocade VDX,CİSCO,AMAYA,MİKROTİK switch ürünleriyle en uygun ve en doğru ürünü konumlandırarak, Kablosuz ağ, Fiber ağ, Geniş alan ağ, Yerel alan ağ çözümlerimizle size daha verimli çalışma imkanları sunuyoruz.

Yerel Alan Ağ Çözümleri

Yerel alan ağı, kuruluşların aynı bina veya şirket içerisindeki bilgisayar, çevresel birimler (yazıcı, fax vb.) ve sunucuların ihtiyacını verimli bir şekilde karşılayan bir altyapıdır.

Biz; sistem entegrasyonunun bir bütün olduğuna inanıyoruz. Sağlıklı çalışan ve yönetilebilen akıllı bir yerel ağ çözümü ile performansı beklentilerinizin çok üzerine taşıyor ve yaşadığınız sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz. Sunucular, veri depolama ünitelerinden gelen işlem gücünü network üzerinde kayba uğratmaksızın kullanıcılara ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Geniş Alan Ağ Çözümleri

Geniş alan ağı, kuruluşların farklı coğrafi bölgelerde yer alan ofisleri (şube, mağaza, fabrika, teknik satış, depo vb. ) arasındaki haberleşme ihtiyacını karşılayan bir altyapıdır.

Biz geniş alan ağı çözümlerini firmanızın altyapısını inceleyerek, iletişim altyapısının tasarımından, kurulum-devreye alma ve işletim desteğine kadar bütün süreçleri kapsayan hizmetler sunuyoruz. Ağ çözümlerini de; Cisco, Brocade, Juniper, HP, Avaya, Motorola gibi dünya genelinde kendini kanıtlamış ürünlerle sağlıyoruz.

Fiber Ağ Çözümleri

Fiber ağı oluşturan fiber optik kablolar elektriksel parazitlerin meydana gelmesine izin vermeyen ışığı iletir. Işık, nem ve zorlu ortamlara dayanıklılığı açısından genellikle LAN kurulumunda da tercih edilir. Ağ sistemlerinde en son teknolojidir. Fiber network çözümlerini, yerel ağ, kampüs networkler içerisinde doğrudan, geniş alanda ise servis sağlayıcı çözüm ortaklarımızla beraber sağlamaktayız.

Biz, geniş kapsamlı esnek fiber ağ çözümleri ile şirketinize uygun hizmetler sunuyoruz

Kablosuz Ağ Çözümleri

Hareketlilik günümüzde zamanı verimli kullanabilmek adına önemli bir unsurdur. Ofis içerisinde kabloya bağımlı olmak masanıza bağımlı olmak demektir. Kablosuz ağlar, kablolu ağların yarattığı karmaşaya son vererek oluşturduğunuz kapsama alanları içerisinde size hareket kazandırır.

Kablosuz ağ çözümlerimizle kampüs içi kapalı ve açık alanlarda kablosuz bağlantılar kuruyoruz. Böylece kablo ile ulaşmanın zor olduğu yerlerde de rahatça veri iletimini sağlıyoruz.

Kablolama ve Altyapı Çözümleri

Yapısal kablolama bilişim, iletişim, otomasyon ve telekominikasyon sistemlerinin bel kemiğidir. Teknolojik sistemlerin tamamı gözönüne alındığında en uzun süre ile kullanılan ve kurulumu tamamlandıktan sonra değiştirilmesi oldukça meşakkatli ve masraflı olan bir sistemdir. Yapısal kablolamanın doğru tasarlanması/projelendirilmesi, yüksek kalitede uygulanması, gerekli test/etiketleme/dökümantasyon işlemlerinin yapılması ve bunların devamlılığı oldukça önemle yürütülmesi gereken bir süreçtir. Frekans, kurumların yapısal kablolama konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla marka bağımsız çözümler üretmektedir. Talep edilen bu hizmetler/ürünler ile ilgili projenin tasarımı sırasında mühendislik, fizibilite, danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Yapısal kablolama projelerinde Cat5e, Cat6, Cat7, Multi Mode ve Single Mode Fiber Optik kablolar kullanılarak bina içi ve bina dışı optimum çözüm sunulur. Son teknoloji elektronik cihazlar kullanılarak uç noktalarda bakır ve fiber kablo sonlandırma işlemleri yapılarak uçtan uca data iletim hattı kurulumu tamamlanır. Oluşturulacak topolojiye göre en yüksek verimlilik sağlanacak şekilde kurumlara projelendirme yapılır.

Frekans olarak, sağladığımız ürün ve çözümler;

  • Bakır Kablolama Ürün ve Çözümleri
  • Fiber Kablolama Ürün ve Çözümleri
  • Kabinet Ürün ve Çözümleri
  • Elektrik Kablolama Ürün ve Çözümleri
  • Kartlı Geçiş Sistemleri
  • Ortam İzleme Çözümleri