Çalışma Günleri

Hafta İçi Hergün

Bize Ulaşın

0541 585 18 40

Hizmetlerimiz

Neler Sağlıyoruz

Image

Termik, Hidroelektrik Santralleri, Arıtma Tesisleri uzaktan izlenmeye ihtiyaç duyulan tesis ve Ofisleri, yemekhaneleri, spor alanlarının güvenliğinin sağlaması gelişmiş kamera sistemleri ile tesis içi ve dış çevresinde olay algılama sistemleri, kritik alanlara girildiğinde alarm. Tünel, köprü, otoyol güvenlik, konfor ve enerji, kaza algılama, ters yönde giden aracın algılanması, Girilmesi istenmeyen alanlardaki girişlerin algılanması hizmetlerini sunmaktayız.

Endüstriyel Tesisler

+
Image

Yatak başından aydınlatma ve oda sıcaklık kontrolü, perde kontrolü, otel personeliyle iletişim kurabilme,Diğer taraftan oda doluluk durumunun takip edilebilmesi, oda içerisinde kimse bulunmadığında varlık sensörleri ile ışıkların söndürülmesi, perdelerin kapatılması, sıcaklığın düşürülmesi gibi kontrollerle %30′a varan enerji tasarrufu sağlanabilir.

Otel Çözümleri

+
Image

Hastanenin enerji kaynaklarının sürekli olarak izlenmesi, analiz edilmesi ve kontrol altında tutulması Ameliyathanelerde gerekli hijyen, sıcaklık ve nem’in sağlanması ve güvenlik zaafiyetleri yaşanabilmektedir. Bebek kaçırma, İlaç hırsızlığı, doktor ve hastane çalışanları ile hasta yakınları arasında yaşanabilecek olaylar sorun yaratabilmektedir. Bu nedenle binalarda kamera ve güvenlik sistemleri de önemli konulardan biridir.

Hastane Çözümleri

+
Image

Metrobil, ev veya işyeri güvenliği için gerekli kapalı devre kamera çözümünün tespiti için öncelikle, mahalde bir keşifte bulunmakta ve istenilen güvenlik kriterleri oluşturulmaktadır. Ortaya çıkan sonuç raporuna göre güvenlik sistemi teknolojilerine karar verilmekte, sistem montajı yerinde yapılmakta, sistemin etkin kullanımı için eğitim verilmekte ve yaygın servis ağımız ile de hızlı arıza destek ve bakım hizmeti verilmektedir.

Güvenlik Çözümleri

+
Image


Havadan alınan yayınlar
Digital platformlar (Digiturk, D-Smart)
Kablolu TV
SMATV
Uydu yayınları
Eğer doğru ve profesyonel bir uygulama yapılmazsa, yukarıda sayılan bu platformlardan sağlanan TV yayınlarının, Otel Apartman – Site gibi kullanıcılar tarafından izlenebilmesi için birçok farklı ekipman kullanılması gerekmektedir

Merkezi Uydu Sistemleri

+
Image

Tesis ettiğimiz sistemlerde, tüm uluslararası güvenlik standartlarını sağlamanın yanı sıra, basit bir analog sistemden çok fonksiyonel dijital sistemlere kadar geniş bir ürün portföyüne sahip olmanın avantajlarını da müşterilerimize sunmaktayız.

Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri

+
Image

Binanın güvenliğini, konforunu ve enerji yönetimini gelişmiş teknolojilerle çok daha kaliteli hale getirir. Isıtma, iklimlendirme, havalandırma, aydınlatma, kartlı giriş, yangın güvenliği, hırsızlık güvenliği, otomatik faturalandırma gibi faaliyetleri akıllı bina otomasyonu sağlamak mümkündür.

Knx Akıllı Bina

+
Image

Ortamların ısıtılması, soğutulması ve havalandırılmasını düzenleyip kontrol eden sistemlerdir. HVAC sistemleri önemli ölçüde enerji tüketen sistemlerdir ve yaşanılan ortamın (Konut, AVM, sanayi tesisleri, eğlence yerlerin iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde kullanılmaktadır.

Hvac Otomosyonu

+
Image

Frekans tarafından hazırlanan yazılım sayesinde tüm işletmeler için kullanılan enerji miktarına göre faturalandırma ve sayaç okuması otomasyon çözümü sunulmaktadır.
İstenen formata uygun fatura dizaynı, raporlama, arşivleme
Tüketilen enerjiyi işletme , makina , fırın bazlı ve kaynak ( Doğalgaz , elektirk , su , buhar ) bazlı olarak saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yılık kayıt edilmesi.

Eneji Scada Otomosyonu

+
Image

Günümüzde karşılaştımız ciddi problemlerden network alt yapı ideal standartlarda yapılmadığından kaynaklanmaktadır. Yapısal kablolama alt yapısını oluştururken sistem doğru tasarlanması vazgeçilmez noktalardan birisidir. Doğru planlanmayan yapısal kablolama ciddi problemlerle karşımıza çıkmaktadır. Network alt yapısını oluştururken cat5,cat, cat7 ve fiber kabloların doğru dizaynı önemlidir.

Network Yapısal Kablolama

+
Image

Bütünleşik İletişim Çözümleri
IP Telephony Ses ve Fax aramalarının veri ağları üzerinden IP (Internet Protokolü) ile aktarılmasıdır.Günümüzde video aramaları da bu sistemler üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. IP telephony, devre-anahtarlama (circuit-switched) telefon ağlarının, paket tabanlı telefon ağlarına dönüşümünün bir sonucudur ve ses sıkıştırma, esnek ve sofistike transmisyon teknikleri, zengin servis kullanımı gibi kazanımları olmuştur.

Analog ve İp Telefon Sistemleri

+
Image

Şehirleşme, artan suç oranı ve güvenlik kaygıları CCTV sistemlerine rağbeti arttırdı. Türkiye'de kapalı devre güvenlik kamera sistemleri pazarı her yıl %20 artarak büyüyor. Dünya'daki kamera sayısının 50 milyon civarında olduğu tahmin ediliyor. Sokakta, evde, okulda, mağazada, bankada ve artan bir yaygınlıkla her tarafta CCTV sistemlerini daha çok görür hale geldik.

Analog ve İp Kamera Sistemleri

+